O firmě

         Problematikou pohonu LPG se zabýváme již od roku 1994, za tu dobu jsme namontovali stovky vozidel, přičemž naší prioritou zůstává použití nejkvalitnějších komponentů renomovaných firem,kvalita provedení montáže a následného nastavení.

       Řadu let se také pohybujeme v oblasti motorsportu, kde je spolehlivost rozhodující, naše zkušenosti z tohoto odvětví přenášíme do naší další práce, protože při závodech jsou vozy vystaveny extrémnímu zatížení, například vibracím, teplotním výkyvům atd.

        Dalším neméně důležitým prvkem je použití prvotřídního spotřebního materiálu jako jsou např. všechny LPG a vodní hadice, vibracím odolné flexi hadice pro všecna vedení kapalné fáze LPG, nerezové hadicové spony, pozinkované jakostní šrouby, odolné izolace kabeláží atd. Tyto zdánlivé detaily se významně podílejí na dlouhodobé spolehlivosti, která daleko přesahuje záruční lhůtu samotné montáže.

       Samozřejmostí je pak individuální přístup ke každé zakázce, kdy zohledňujeme konkrétní požadavky zákazníka a navrhneme ideální možnosti přestavby.

 

                                                                                                                                                                                                                         Radek Kolbábek