Flashlube

 

Aditiva Flashlube – Pečujte o svůj vůz s LPG

 

 

Celosvětově populární a osvědčené přísady Flashlube poskytují dlouhodobou ochranu motorům LPG/CNG. Prodlužují jejich životnost, jízdní vlastnosti a aktivně pozitivně ovlivňují i ekonomiku provozu. Jak aditiva Flashlube fungují? 

Flashlube Valve Saver Fluid vytváří ochranný film na ventilech a ventilových sedlech. Tím brání předčasnému opotřebení palivového systému. Mazivo Valve Saver Fluid je vstřikováno do motoru za použití automatické mazací soupravy Valve Saver Kit nebo elektronické mazací soupravy Electronic Valve Saver Kit.

 

 

  Flashlube Electronic Valve Saver Kit pro ochranu ventilů

                    !! TENTO SYSTÉM DOPORUČUJEME !!

 

Elektronická souprava pro snadnou aplikaci aditiv Flashlube přímo do palivového systému vozidla. Elektronickou řídicí jednotku lze přednastavit na správný tok pro daný typ auta. Obsah 400 ml nádoby zajistí nejlepší chod vašeho motoru na přibližně 4 000 ujetých kilometrů. To zaručuje nízké nároky na údržbu systému. 

Aplikace:

Elektronickou soupravu Electronic Valve Saver Kit lze namontovat ke všem motorům s pohonem na benzin, LPG i CNG, Vedle aut to mohou být i nejrůznější vysokozdvižné vozíky, průmyslové nebo zemědělské stroje. Soupravu Electronic Valve Saver Kit lze použít pouze pro aditiva značky Flashlube. Použití jiných adiviv v soupravě může poškodit filtr a čerpadlo systému. Automaticky také vede ke ztrátě záruky.
 

 Souprava Flashlube Electronic Valve Saver Kit je určena pro vozy s pohonem LPG/CNG. Automaticky do palivového systému motoru vstřikuje přípravek Valve Saver Fluid.

 

Výhody a účinnost: Pokud má vaše auto pohon na LPG nebo CNG nechte si Electronic Valve Saver Kit nainstalovat. Dávkování maziva Valve Saver Fluid pak nemusíte nastavovat ručně. Elektronickou řídicí jednotku lze přednastavit na správný tok pro daný typ auta.

 

Ventilové mazivo Valve Saver Fluid je pro chod LPG jednoznačně přínosné

 

  • Chrání ventily a ventilová sedla

  • Snižuje finanční výdaje na palivo až o 5,3 %

  • Čistí palivový systém

  • Snižuje škodlivé emise

  • Promazává horní části válců

  • Snižuje teplotu motoru

  • Je ekonomicky výhodný 50 ml ošetří 50 litrů paliva

  • Je bezpečný u všech druhů vozidel na LPG a CNG

                                       galerie flashlube

                                        http://www.ochranamotoru.cz/